Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Програма GEDDIT

Програма GEDDIT
23 травня за підтримки Центру європейської інформації ХОУНБ їм. Олеся Гончара була проведена презентація нової навчальної комп'ютерною програми GEDDIT (помічник вчителя) спеціалістом ІТ-технологій Антоном Тройніковим (Берлін). На ній були присутні керівник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., вчителі інформатики, методисти більш ніж з 20 середніх учбових закладів міста. Обговорювалась можливість приєднання херсонських шкіл до цієї програми, яка вже діє в декількох європейських країн. Презентація пройшла у вигляді демонстраційної web-class сесії: учасникам надавалася можливість тестування системи online (для участі в сесії необхідно наявність будь-якого девайса для виходу в інтернет - телефон, iPad, комп'ютер, т.д.).

Коротко про програму GEDDIT.
Geddit забезпечує прямий контакт вчителя з учнем або студентом. Тому кожен учень знаходиться під безперервним наглядом вчителя протягом усього уроку. В наш час нічого дивного в тому, що навіть найкращі вчителі, що використовують новітні методи навчання, можуть випускати до 60% «активності» учнів на уроках. Geddit дозволяє студентам показати вчителю, як вони засвоїли і зрозуміли урок, посилаючи повідомлення зі своїх інтернет-пристроїв ( телефон, комп'ютер і т.д.) на комп'ютер вчителя. При цьому для учня ЗНИЖУЄТЬСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАР'ЄР, тому що інформація про його знання і розуміння пройденого матеріалу доступна тільки вчителю. Вчитель на своєму дисплеї бачить повну кольорову картину «реакції класу» і кожного студента протягом всього уроку і може реагувати, вносячи зміни до навчання.

Geddit акумулює дані про взаємодію в класі і тому вчитель має можливість бачити динаміку розвитку як кожного учня, так і всього класу протягом усього часу навчання, використовуючи для аналізу інформацію у простому і доступному вигляді. Інші системи - такі як Socrative або eClicker дозволяють вчителю опитувати студентів, але вони порушують природний ритм навчання, незручні в інсталяції і не дозволяють оцінювати стану класу в реальному часі, не кажучи вже про дуже дорогі і незручні iRespond in-desk hardware системи.

В даний час Geddit працює в тестовому режимі. Кожен день 20 вчителів з 320 учнями в 52 класах проводять уроки з використанням цієї системи (Melbourne, Berlin). Уряд Фінляндії має намір до 2015 року забезпечити вчителів середніх шкіл необхідними засобами для використання цієї інтерактивної системи.

geddit_1.jpg (93. Kb)geddit_2.jpg (102.19 Kb)geddit_3.jpg (113.85 Kb)geddit_4.jpg (115.24 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 948 | Розміщено: 28 травня 2013


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :