Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

День Європи в Херсоні: Мультикультурні традиції благодійності

18 травня о 10 годині Гончарівка та Центр Європейської інформації запрошує херсонців та гостей міста на костюмовану соціокультурну акцію до Дня Європи.     » читати далі »
ya_podilyayu_evropeiski_cinnosti_emblema.jpg (233.91 Kb)

Анонси

12 травня 2010

ФЕСТИВАЛЬ ЕВРОПЕЙСКОГО КИНО 2010

fest_europeanfilms_2010.jpg (46.37 Kb)

Представительство Европейского Союза в Украине представляет:
ФЕСТИВАЛЬ ЕВРОПЕЙСКОГО КИНО 2010


Самая полная картинка современного европейского кинематографа, - лучшие фильмы из стран Европейского Союза на «Фестивале европейского кино в Украине».

В рамках фестиваля так же состояться показы в Херсоне – 22 мая в киноконцертном зале «Юбилейный» - фильмов «Камино» и «Незобываемые моменты».

Организатор фестиваля: Представительство Европейского Союза в Украине при поддержке посольств стран-членов и кандидатов на членство в ЕС.
Проект реализуется компанией: «Артхаус Трафик»

Медиа Партенры: «5 - канал», «Топ 10», «Український Тиждень», «Европа плюс», «Корреспондент.нет», «kino-teatr.ua».

www.europeanfilms.com.ua
www.arthousetraffic.com

ВХОД СВОБОДНЫЙ

Новини

27 квітня 2010

Дни Европы пройдут в Херсоне

21 и 22 мая в Херсоне пройдут Дни Европы. Предполагается, что это будет нерядовое событие, поскольку его организацией занимается Еврокомиссия - орган Европейского Союза, а не городские или даже областные власти
Такие празднества проходят в Украине ежегодно, а принимают делегации европейских государств те города, которые выбирает Европейский комиссар. В 2010 году для ознакомления с европейскими ценностями и образом тамошней жизни выбраны всего 2 города в Украине - Мариуполь и Херсон.

Как рассказал заместитель городского головы Херсона Сергей Черевко, курирующий гуманитарную сферу, в прошлом году Европейская комиссия обратилась к городским властям с вопросом, может ли Херсон обеспечить проведение мероприятий и есть ли в областном центре площадка, соответствующая требованиям к проведению подобных празднеств. Мэрия дала положительный ответ, поскольку все оргмоменты, а также финансирование брали на себя инициаторы Дней Европы. От принимающей стороны требуются лишь согласие и обеспечение сцены, света и звука на площади перед ККЗ «Юбилейный».

Новини

23 квітня 2010

Затверджено план заходів щодо проведення у травні 2010 року Дня Європи в Херсонській областіГолова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко затвердив план заходів щодо проведення у травні 2010 року Дня Європи в Херсонській області. Протягом святкування заплановано:

- візит Голови Представництва Європейської Комісії в Україні та послів Європейських країн до м. Херсона;

- організація у м. Херсоні «європейського містечка» (облаштування наметового містечка, проведення школи європейських мов та танців, презентація та дегустація страв європейської кухні тощо);

- організація виїзного семінару в районах (за участю працівників управлінь, громадських організацій та політичних діячів) на тему: «Європейський Союз: створення та етапи розвитку. Інституційна основа ЄС. Херсонська область - шлях у Європу»

- організація зустрічі представників іноземних держав та підприємців області на тему: «Херсонщина - регіон для ваших інвестицій»;

- проведення в загальноосвітніх школах та вищих навчальних закладах області тематичних лекцій «Взаємовідносини України та Ради Європи», «Європейська політика сусідства», засідання за «круглим столом» «Інтеграція України в Європу та необхідність реформ в нашій державі», заняття-диспут «Європейська економічна думка та економічні проблеми сучасності», засідання політичного клубу «Євроінтеграція: за і проти», відеомистецької презентації «Сучасне європейське мистецтво» та інше;

- поширення серед шкіл методичних рекомендацій для вчителів та соцпрацівників «Зроби крок у Європу»;

- організація акції «Моя маленька Європа» для дитсадків області: конкурс малюнків на асфальті «ЄС очима українців», перегляд мультфільмів та вистав, інсценізація європейських казок.

Галереї

16 квітня 2010

Тренінг "Стандарти роботи з молоддю у сфері інформування про європейську інтеграцію" у м. Суми

trenning_symu_1.jpg (.86 Kb)trenning_symu_2.jpg (45.75 Kb)

Новини

14 квітня 2010

Дні Европи - ІСТОРІЯ СВЯТА

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.
День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС як політичної сили.Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно Указу Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003.
День Європи – свято держав-членів Європейського Союзу та Європейського Співтовариства. Відмічається щороку 9 травня. Офіційно встановлено рішенням Міланської зустрічі глав держав та урядів, країн-членів Європейського Співтова¬риства в червні 1985 року на честь заснування товариства.
« назад   1 2 3 ... 78 79 80 81 [82] 83  далі »

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (10)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (9)

Календар публікацій на сайті

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :