Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

День Європи в Херсоні: Мультикультурні традиції благодійності

18 травня о 10 годині Гончарівка та Центр Європейської інформації запрошує херсонців та гостей міста на костюмовану соціокультурну акцію до Дня Європи.     » читати далі »
ya_podilyayu_evropeiski_cinnosti_emblema.jpg (233.91 Kb)

Новини

13 травня 2010

Відбувся прес-брифінг з нагоди святкування Дня Європи-2010 у Херсоні

alx_1468.jpg (20.09 Kb)У брифінгу взяли участь міський голова Володимир Сальдо, аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік, перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко, проректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Розмову із журналістами розпочав міський голова, який наголосив, що організація Дня Європи в Херсоні дасть можливість мешканцям міста поспілкуватись із послами 15 країн Євросоюзу. Це один з наймасштабніших заходів цього року. «Саме те, що в Херсоні будуть представлені країни Євросоюзу, свідчить про можливості нашого міста. Адже це спосіб привернення уваги до економічного, культурного потенціалу Херсона», - наголосив міський голова.

Рішення про проведення в Херсоні Дня Європи – результат серйозної роботи. В серпні 2009 року В.Сальдо було направлено листа Послу Європейської комісії, голові Представництва Європейської комісії в Україні Пінту Тейшейра з пропозицією провести День Європи саме в Херсоні.

Херсон був не єдиним містом, що вніс таку пропозицію. Аналогічні листи направлялися й іншими містами України. Але лише 2 міста (Херсон і Маріуполь) у 2010 році добилися права проведення цього свята. «Це велика честь для нашого міста і велика відповідальність», - зазначає міський голова. «Херсон – одне з тих міст, яке може і буде співпрацювати з іншими містами країн ЄС, тим більше, що в Європі ми маємо побратимські стосунки з декількома містами. Серйозні економічні зв’язки з ними налагоджені вже сьогодні, однак додаткова співпраця дає можливість розширення інтеграційних процесів».

Новини

12 травня 2010

Прес-брифінг з нагоди святкування Дня Європи 2010 у м. Херсон

12 травня 2010 року о 12.30 в приміщенні міської ради (пр. Ушакова, 37), відбудеться прес-брифінг, присвячений святкуванню Дня Європи у Херсоні 22 травня.

У брифінгу візьмуть участь аташе Представництва Європейської Союзу в Україні Давід Стулік, міський голова Володимир Сальдо та перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко.

Представництво Європейського Союзу в Україні разом з виконавчими органами Херсонської міської ради організовує святкування Дня Європи. Центральною подією цього свята буде Європейське містечко, в заходах якого братимуть участь представники країн-членів ЄС, країн-кандидатів до вступу в ЄС, посадовці Представництва Європейського Союзу в Україні, а також інші організації-партнери, які продемонструють інформацію про себе та свою роботу. В рамках святкування Дня Європи у Херсоні відбудеться відкриття «Інформаційного центру Європейського Союзу» на базі Херсонського державного університету та дебати студентів з послами країн ЄС.

Новини

11 травня 2010

«кРок» вперёд – и два назад?

krok_logo.jpg (35.18 Kb)ІІІ Международный фестиваль «кРОК у майбутнє» должен состояться в Херсоне 21–22 мая. Однако оказалось, что международный фестиваль социальной направленности «идёт вразрез» с Днями Европы, которые областному центру надлежит принимать в это же время.
Провести долгожданный рок-фестиваль «кРОК у майбутнє» в прошлом году не позволил бушевавший мировой финансовый кризис. Но организатор фестиваля – общественное объединение «За майбутнє Херсона» – приложил все усилия для того, чтобы в 2010-м мероприятие, пропагандирующее здоровый образ жизни и отказ от употребления наркотиков, алкоголя и табакокурения, обязательно состоялось. Заявка на его проведение была подана ещё в ноябре прошлого года. В скором времени популярный всеукраинский журнал «Фокус» внёс «кРОК» в календарь самых интересных культурных событий Украины 2010 года. Не только наши соотечественники, но и меломаны из России и Беларуси, памятуя о том, звёзд какого масштаба привозил «в степи Украины» этот фестиваль в прошлые годы, уже вовсю покупали билеты, бронировали места в гостиницах, но…

Анонси

12 травня 2010

ФЕСТИВАЛЬ ЕВРОПЕЙСКОГО КИНО 2010

fest_europeanfilms_2010.jpg (46.37 Kb)

Представительство Европейского Союза в Украине представляет:
ФЕСТИВАЛЬ ЕВРОПЕЙСКОГО КИНО 2010


Самая полная картинка современного европейского кинематографа, - лучшие фильмы из стран Европейского Союза на «Фестивале европейского кино в Украине».

В рамках фестиваля так же состояться показы в Херсоне – 22 мая в киноконцертном зале «Юбилейный» - фильмов «Камино» и «Незобываемые моменты».

Организатор фестиваля: Представительство Европейского Союза в Украине при поддержке посольств стран-членов и кандидатов на членство в ЕС.
Проект реализуется компанией: «Артхаус Трафик»

Медиа Партенры: «5 - канал», «Топ 10», «Український Тиждень», «Европа плюс», «Корреспондент.нет», «kino-teatr.ua».

www.europeanfilms.com.ua
www.arthousetraffic.com

ВХОД СВОБОДНЫЙ

Новини

27 квітня 2010

Дни Европы пройдут в Херсоне

21 и 22 мая в Херсоне пройдут Дни Европы. Предполагается, что это будет нерядовое событие, поскольку его организацией занимается Еврокомиссия - орган Европейского Союза, а не городские или даже областные власти
Такие празднества проходят в Украине ежегодно, а принимают делегации европейских государств те города, которые выбирает Европейский комиссар. В 2010 году для ознакомления с европейскими ценностями и образом тамошней жизни выбраны всего 2 города в Украине - Мариуполь и Херсон.

Как рассказал заместитель городского головы Херсона Сергей Черевко, курирующий гуманитарную сферу, в прошлом году Европейская комиссия обратилась к городским властям с вопросом, может ли Херсон обеспечить проведение мероприятий и есть ли в областном центре площадка, соответствующая требованиям к проведению подобных празднеств. Мэрия дала положительный ответ, поскольку все оргмоменты, а также финансирование брали на себя инициаторы Дней Европы. От принимающей стороны требуются лишь согласие и обеспечение сцены, света и звука на площади перед ККЗ «Юбилейный».
« назад   1 2 3 ... 78 79 80 [81] 82 83  далі »

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (10)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (9)

Календар публікацій на сайті

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :