Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

День Європи в Херсоні: Мультикультурні традиції благодійності

18 травня о 10 годині Гончарівка та Центр Європейської інформації запрошує херсонців та гостей міста на костюмовану соціокультурну акцію до Дня Європи.     » читати далі »
ya_podilyayu_evropeiski_cinnosti_emblema.jpg (233.91 Kb)

Новини

26 травня 2010

У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу

22 травня 2010 року у рамках святкування Днів Європи в Україні у м.Херсон на території Херсонського державного університету відбулося відкриття інформаційного центру Європейського Союзу.

Голова Представництва Європейської Союзу в Україні, Посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра урочисто перерізав стрічку при вході до центру. За його словами, це вже одинадцятий відкритий в Україні центр.

Під час брифінгу з представниками засобів масової інформації Жозе Мануел Пінту Тейшейра підкреслив важливість відкриття центру: "Це особливо важливо в контексті існуючих відносин між Європейським Союзом і Україною, у контексті ведення переговорів по підписанню домовленостей про асоціацію".

Новини

27 травня 2010

За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області відвідали свято Дня Європи в Херсоні

european_dey_uchni.jpg (67.44 Kb)За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області, які представляють шкільні європейські клуби, отримали змогу відвідати святкування в м.Херсон Дня Європи в Україні, яке відбулося 22 травня у Європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний».

Завдяки допомозі облдержадміністрації були надані автобуси і понад 60 дітей з 10 середніх навчальних закладів взяли участь у святкуванні.

Представники шкільних європейських клубів разом із молодіжною громадськістю організацією Молодіжний центр регіонального розвитку відвідали Європейське містечко на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» презентували громадськості роботу своїх шкільних клубів, знайшли однодумців для подальшого обміну досвідом, взяли участь у різноманітних іграх, квестах, конкурсах.


Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 25.05.2010

Новини

26 травня 2010

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко відкрив урочисту церемонію відзначення Дня Європи в Україні у м. Херсон

У суботу 22 травня голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко разом із Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшера та послами країн-членів ЄС відкрив урочисту церемонію святкування Дня Європи в Україні у м. Херсон.

З великої сцени, розташованої в імпровізованому європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний», Анатолій Гриценко привітав усіх мешканців області з Днем Європи в Україні. Голова обласної державної адміністрації зазначив, що такої дипломатичної місії у м.Херсон ще не було, і сьогодні зроблено ще один крок на шляху до європейської спільноти: «Тільки сильна та стабільна Україна може бути повноправним партнером Європейського Союзу. Саме тому Президент України Віктор Янукович вирішив провести серйозні економічні та соціальні реформи в країні, для того, щоб Україна могла стати стабільним та надійним партнером».

Новини

25 травня 2010

Боді-арт акція "Обличчя свободи" відбулась

c037.jpg (69.71 Kb)
Подробиці акції будуть пізніше

Новини

25 травня 2010

Громадська рада при міському голові зробила подарунок місту до Дня Європи

Ініціативою Громадської ради, яку підтримав міський голова Володимир Сальдо, стало тематичне оформлення території Ботанічного саду Херсонського державного університету, де розміщено ландшафтну модель Херсонської фортеці. Там створено панно довжиною в 30 м, де розміщено малюнки із зображенням 15 видів столиць Європи та країн, представники діаспор яких входять в Громадську раду. Більше місяця велася робота із створення панно. Велика допомога була надана студентами кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Херсонського державного університету та факультету технології і дизайну Херсонського національного технічного університету.

Особливо активно долучилися до створення імпровезованого «вікна в Європу» студенти технічного університету: Карина Степанян, Марія Лажинцева, Юлія Фесина, Вадим Сухоруков, Стас Камалетдинов, Олена Залізницька та студенти державного університету: Богдан Клименко, Олександр Чорний, Андрій Величко, Сергій Кучкін, Гана Ткачук, Антоніна Луганська, Антон та Данило Девушкіни. До роботи долучились і гості з Польщі, студенти Академії ім. Яна Дугоша з міста Честохова.
Комментарів: 1   » Читати далі »
« назад   1 2 3 ... 78 [79] 80 81 82 83  далі »

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (10)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (9)

Календар публікацій на сайті

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :