Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Розпочата підготовка до Дня Європи в Україні-2018

Розпочата підготовка до Дня Європи в Україні-2018     » читати далі »
ya_podilyayu_evropeiski_cinnosti_emblema.jpg (233.91 Kb)

Новини

28 травня 2010

Відгуки в ЗМІ "Царь скифов женился"

c037.jpg (69.71 Kb)«Скифия - вчера, Украина -сегодня, Европа - всегда» - под таким девизом в Центре Европейской информации Херсонский ОУНБ им. Олеся Гончара состоялась боди-арт акция «Лица свободы».
Если верить историкам, то первыми историческими европейцами на нашей территории были именно скифы. Скифской тематикой давно занимается херсонский дизайнер Николай Максимович Литвинов. Он принял в акции активное участие. Толчком к ней послужил тот факт, что в 2007 году главным культурным событием года в Германии была признана грандиозная выставка скифской культуры в Берлине.

Во время ее проведения прозвучало заявление немецких ученых, что и у немцев, и у славян, общие далекие «родственники» - скифы! Если об этом заявляют в центре Европы, то надо, чтобы об этом «родстве» не забывали в Украине. И День Европы - весьма подходящий повод для этого.

27 травня 2010

Боді-арт акція "Обличчя свободи" на святкуванні Днів Європи у Херсоні

1_p52201.jpg (63.85 Kb)

Галереї

27 травня 2010

Боді-арт акція "Обличчя свободи" на ІІІ міжнародному фестивалі "кРок у майбутнє"

11_dsc_0055.jpg (31.45 Kb)

Новини

27 травня 2010

У Херсоні відбувся один з наймасштабніших заходів цього року – День Європи в Україні

Основні заходи проводилися 22 травня і розпочалися з відкриття Інформаційного центру ЄС у Херсонському державному університеті. В урочистостях взяли участь посли країн–членів ЄС, міський голова Володимир Сальдо, студенти та викладачі університету. Символічну червону стрічку перерізали Посол, голова Представництва Європейської комісії в Україні, Жозе Мануел Пінту Тейшейра та ректор Херсонського державного університету Юрій Бєляєв. Відкриття такого центру надто важливе, оскільки його цільова аудиторія – це студенти, які матимуть змогу отримувати додаткову інформацію про ЄС та налагоджувати зв’язки з Європейським Союзом, адже тут існує онлайновий доступ до всіх веб-сайтів ЄС та до всієї його законодавчої бази. Відтепер в Україні діють одинадцять Інформаційних центрів ЄС, один з них у Херсоні.

«Європейський Союз має цілий ряд програм щодо студентського обміну. Існують програми, направлені на сприяння науковому співтовариству. І все це пов'язує студентів та професорсько-викладацький склад українських університетів з їхніми колегами в європейських країнах», - відмітив Жозе Мануел Пінту Тейшейра. Він підкреслив, що доступ до Інформаційного центру матимуть не лише студенти цього університету, але і широка громадськість.

«Сьогодні термін «європейська інтеграція» - не просто декларація, - зазначив Володимир Сальдо, звертаючись до студентської аудиторії. Херсон співпрацює з 31 країною світу. Це культурне та економічне співпрбітництво з Америкою, Угорщиною, Німеччиною, Кітаєм, Нідерландами, Італією, Іспанією та іншими країнами. Думаю, що багата практика країн ЄС у співробітництві буде ефективно використовуватись у багатьох життєвих процесах і нашої країни, і нашого міста. Можна довго говорити про глобалізацію світового господарства, уніфікацію національних інтересів, потенційну взаємовигідність вільної торгівлі. Але головне те, що ми потребуємо співпраці для розвитку нашої економіки, для її диверсифікації і розвитку можливостей кожного з городян. Це нові робочі місця, це підняття на більш високий рівень можливість використання вами – молодими - своїх здібностей, знань, своєї освіти, здобутої у вузі, що відкритий для міжнародних контактів».

Новини

26 травня 2010

У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу

22 травня 2010 року у рамках святкування Днів Європи в Україні у м.Херсон на території Херсонського державного університету відбулося відкриття інформаційного центру Європейського Союзу.

Голова Представництва Європейської Союзу в Україні, Посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра урочисто перерізав стрічку при вході до центру. За його словами, це вже одинадцятий відкритий в Україні центр.

Під час брифінгу з представниками засобів масової інформації Жозе Мануел Пінту Тейшейра підкреслив важливість відкриття центру: "Це особливо важливо в контексті існуючих відносин між Європейським Союзом і Україною, у контексті ведення переговорів по підписанню домовленостей про асоціацію".

« назад   1 2 3 ... 75 [76] 77 ... 78 79 80 81  далі »

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (12)
Суспільно - політична (10)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (9)

Календар публікацій на сайті

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :