Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » На Херсонщині перший пляж долучився до міжнародної екологічної програми "Блакитний прапор"

На Херсонщині перший пляж долучився до міжнародної екологічної програми "Блакитний прапор"
"Чайка 1", що у Генічеській Гірці, отримав сертифікат учасника кандидатської стадії проєкту. Вітаємо першопрохідців з цією важливою подією! 🔷Блакитний прапор – екологічний сертифікат, який більше 30 років видається пляжам і яхтено-катерним стоянкам по всьому світу на підставі рішення незалежного міжнародного журі. Програма була заснована у Франції в 1985 році, наразі головний офіс «Блакитного прапора» знаходиться в Данії.

🔷Мета програми – забезпечення сталого розвитку пляжів і яхтено-катерних стоянок за допомогою впровадження суворих критеріїв, які стосуються якості води, екологічної освіти й менеджменту, безпеки та інших послуг. "Блакитний прапор" має подвійну спрямованість: екологічне виховання та збільшення туристичної привабливості, адже під час її реалізації не тільки проводиться виховна та освітня робота з керівництвом пляжу та відпочиваючими, а й більшою мірою гарантується екологічна безпека, безпека відпочинку, а також створення необхідної санітарної інфраструктури.

🔷В Україні вже понад півтора десятка Блакитних прапорів. Маємо надію, що з кожним роком все більше пляжів Херсонщини долучатимуться до міжнародної ініціативи задля покращення якості надання послуг та захисту довкілля.

🔷Більше інформації про програму можна дізнатися за посиланням https://cutt.ly/Zp8jSRI

Джерело інформації:https://www.facebook.com/visitkherson/posts/3103572139738291
Розділ: Новини, Головна тема Переглядів: 195 | Розміщено: 16 липня 2020


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :