Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

27 травня 2010

У Херсоні відбувся один з наймасштабніших заходів цього року – День Європи в Україні

Основні заходи проводилися 22 травня і розпочалися з відкриття Інформаційного центру ЄС у Херсонському державному університеті. В урочистостях взяли участь посли країн–членів ЄС, міський голова Володимир Сальдо, студенти та викладачі університету. Символічну червону стрічку перерізали Посол, голова Представництва Європейської комісії в Україні, Жозе Мануел Пінту Тейшейра та ректор Херсонського державного університету Юрій Бєляєв. Відкриття такого центру надто важливе, оскільки його цільова аудиторія – це студенти, які матимуть змогу отримувати додаткову інформацію про ЄС та налагоджувати зв’язки з Європейським Союзом, адже тут існує онлайновий доступ до всіх веб-сайтів ЄС та до всієї його законодавчої бази. Відтепер в Україні діють одинадцять Інформаційних центрів ЄС, один з них у Херсоні.

«Європейський Союз має цілий ряд програм щодо студентського обміну. Існують програми, направлені на сприяння науковому співтовариству. І все це пов'язує студентів та професорсько-викладацький склад українських університетів з їхніми колегами в європейських країнах», - відмітив Жозе Мануел Пінту Тейшейра. Він підкреслив, що доступ до Інформаційного центру матимуть не лише студенти цього університету, але і широка громадськість.

«Сьогодні термін «європейська інтеграція» - не просто декларація, - зазначив Володимир Сальдо, звертаючись до студентської аудиторії. Херсон співпрацює з 31 країною світу. Це культурне та економічне співпрбітництво з Америкою, Угорщиною, Німеччиною, Кітаєм, Нідерландами, Італією, Іспанією та іншими країнами. Думаю, що багата практика країн ЄС у співробітництві буде ефективно використовуватись у багатьох життєвих процесах і нашої країни, і нашого міста. Можна довго говорити про глобалізацію світового господарства, уніфікацію національних інтересів, потенційну взаємовигідність вільної торгівлі. Але головне те, що ми потребуємо співпраці для розвитку нашої економіки, для її диверсифікації і розвитку можливостей кожного з городян. Це нові робочі місця, це підняття на більш високий рівень можливість використання вами – молодими - своїх здібностей, знань, своєї освіти, здобутої у вузі, що відкритий для міжнародних контактів».

Новини

27 травня 2010

За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області відвідали свято Дня Європи в Херсоні

european_dey_uchni.jpg (67.44 Kb)За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області, які представляють шкільні європейські клуби, отримали змогу відвідати святкування в м.Херсон Дня Європи в Україні, яке відбулося 22 травня у Європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний».

Завдяки допомозі облдержадміністрації були надані автобуси і понад 60 дітей з 10 середніх навчальних закладів взяли участь у святкуванні.

Представники шкільних європейських клубів разом із молодіжною громадськістю організацією Молодіжний центр регіонального розвитку відвідали Європейське містечко на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» презентували громадськості роботу своїх шкільних клубів, знайшли однодумців для подальшого обміну досвідом, взяли участь у різноманітних іграх, квестах, конкурсах.


Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 25.05.2010

Новини

26 травня 2010

У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу

22 травня 2010 року у рамках святкування Днів Європи в Україні у м.Херсон на території Херсонського державного університету відбулося відкриття інформаційного центру Європейського Союзу.

Голова Представництва Європейської Союзу в Україні, Посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра урочисто перерізав стрічку при вході до центру. За його словами, це вже одинадцятий відкритий в Україні центр.

Під час брифінгу з представниками засобів масової інформації Жозе Мануел Пінту Тейшейра підкреслив важливість відкриття центру: "Це особливо важливо в контексті існуючих відносин між Європейським Союзом і Україною, у контексті ведення переговорів по підписанню домовленостей про асоціацію".

Новини

26 травня 2010

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко відкрив урочисту церемонію відзначення Дня Європи в Україні у м. Херсон

У суботу 22 травня голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко разом із Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшера та послами країн-членів ЄС відкрив урочисту церемонію святкування Дня Європи в Україні у м. Херсон.

З великої сцени, розташованої в імпровізованому європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний», Анатолій Гриценко привітав усіх мешканців області з Днем Європи в Україні. Голова обласної державної адміністрації зазначив, що такої дипломатичної місії у м.Херсон ще не було, і сьогодні зроблено ще один крок на шляху до європейської спільноти: «Тільки сильна та стабільна Україна може бути повноправним партнером Європейського Союзу. Саме тому Президент України Віктор Янукович вирішив провести серйозні економічні та соціальні реформи в країні, для того, щоб Україна могла стати стабільним та надійним партнером».

Новини

25 травня 2010

Боді-арт акція "Обличчя свободи" відбулась

c037.jpg (69.71 Kb)
Подробиці акції будуть пізніше
« назад   1 2 3 ... 64 [65] 66 67 68 69  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :