Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

10 вересня 2010

Херсонщина - «Золоті ворота України», які першими відкриває Грузія!

В рамках поглиблення та активізації українсько - грузинських відносин у напрямку євроінтеграції, розвитку бізнес-відносин між державами з неофіційним візитом в Україну прибув Віце - прем'єр - міністр Грузії з питань євроінтеграції Георгій Барамідзе. Зокрема, на Херсонщині грузинський посадовець відвідав Свято-Катерининський собор, де, за його словами, молився за Грузію, Україну та дружбу між херсонцями та грузинами, виступив в ефірі телеканалу «Скіфія», зазначивши, що, за даними соціологічних опитувань грузинського народу, не один рік відносини між Грузією та Україною є найголовнішими для грузинського народу, тому слова голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка відносно Херсонщини, яка на його думку є «Золотими воротами України», почуто, і саме Херсонщина відкриває Грузії коридор до відновлення українсько - грузинських побратимських відносин, за якими розпочнеться відновлення і соціально - економічних відносин між країнами, зокрема, між Херсоном і Грузією.

Новини

16 липня 2010

Тренінг «Східне партнерство ЄС: можливості для України» для регіональних журналістів та представників НГО

30-31 липня (п’ятниця-субота) у Києві відбудеться тренінг «Східне партнерство
ЄС: можливості для України».

До участі запрошуємо українських регіональних журналістів та представників регіональних громадських організацій. Тренінг є безкоштовним.

Тренінг розповідатиме про роль програми «Східне партнерство» у сучасній зовнішній політиці Європейського Союзу, а також про можливості, які ця політика пропонує Україні.

На тренінгу представники громадських організацій дізнаються, чим можуть бути корисними для українського суспільства ініціативи в рамках програми «Східне партнерство», а журналісти навчаться компетентно висвітлювати питання, пов’язані з цією програмою.

Тренінг проводить МГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з регіональним представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

--------------------

Новини

14 липня 2010

Репортаж у программі "Ендорфін" херсонського телебачення о боді арт акції "Обличчя свободи" під час проведення Днів Європи у Херсоні

Новини

16 червня 2010

Фотосет «Асканія-Нова — подвійне чудо України та Європи”

Новини

15 червня 2010

Боді арт акція "Обличчя свободи" на святкуванні Дня Європи у Херсоні

« назад   1 2 3 ... 62 [63] 64 ... 66 67 68 69  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :