Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Конкурс "Європейська спадщина України", Новини

28 травня 2010

Фотосет «Асканія-Нова — подвійне чудо України та Європи”

29.05.2010
fotoset_askania_nova.jpg (45.35 Kb)Фотосет — це фотопленер на задану тему. Тема - “Європейська спадщина України”

Дивіться про історію біосферного заповідника “Асканія-Нова” ім Ф.Е.Фальц-Фейна.

Фотосет проводить Херсонський фотоклуб “Свіжий погляд” разом з Херсонським ЦЄІ за фінансовим сприянням Міжнародного фонду “Відродження”. Приймають участь більше 40 осіб, в першу чергу, фотографів.

Новини

28 травня 2010

Відгуки у ЗМІ "Опа! Херсон теперь Европа"

grivna_otzuvsmi.jpg (90.82 Kb)

"Гривна". - №22 (803). - 27 мая 2010. - 1стр.

Новини

28 травня 2010

Відгуки в ЗМІ "Царь скифов женился"

c037.jpg (69.71 Kb)«Скифия - вчера, Украина -сегодня, Европа - всегда» - под таким девизом в Центре Европейской информации Херсонский ОУНБ им. Олеся Гончара состоялась боди-арт акция «Лица свободы».
Если верить историкам, то первыми историческими европейцами на нашей территории были именно скифы. Скифской тематикой давно занимается херсонский дизайнер Николай Максимович Литвинов. Он принял в акции активное участие. Толчком к ней послужил тот факт, что в 2007 году главным культурным событием года в Германии была признана грандиозная выставка скифской культуры в Берлине.

Во время ее проведения прозвучало заявление немецких ученых, что и у немцев, и у славян, общие далекие «родственники» - скифы! Если об этом заявляют в центре Европы, то надо, чтобы об этом «родстве» не забывали в Украине. И День Европы - весьма подходящий повод для этого.

Новини

27 травня 2010

У Херсоні відбувся один з наймасштабніших заходів цього року – День Європи в Україні

Основні заходи проводилися 22 травня і розпочалися з відкриття Інформаційного центру ЄС у Херсонському державному університеті. В урочистостях взяли участь посли країн–членів ЄС, міський голова Володимир Сальдо, студенти та викладачі університету. Символічну червону стрічку перерізали Посол, голова Представництва Європейської комісії в Україні, Жозе Мануел Пінту Тейшейра та ректор Херсонського державного університету Юрій Бєляєв. Відкриття такого центру надто важливе, оскільки його цільова аудиторія – це студенти, які матимуть змогу отримувати додаткову інформацію про ЄС та налагоджувати зв’язки з Європейським Союзом, адже тут існує онлайновий доступ до всіх веб-сайтів ЄС та до всієї його законодавчої бази. Відтепер в Україні діють одинадцять Інформаційних центрів ЄС, один з них у Херсоні.

«Європейський Союз має цілий ряд програм щодо студентського обміну. Існують програми, направлені на сприяння науковому співтовариству. І все це пов'язує студентів та професорсько-викладацький склад українських університетів з їхніми колегами в європейських країнах», - відмітив Жозе Мануел Пінту Тейшейра. Він підкреслив, що доступ до Інформаційного центру матимуть не лише студенти цього університету, але і широка громадськість.

«Сьогодні термін «європейська інтеграція» - не просто декларація, - зазначив Володимир Сальдо, звертаючись до студентської аудиторії. Херсон співпрацює з 31 країною світу. Це культурне та економічне співпрбітництво з Америкою, Угорщиною, Німеччиною, Кітаєм, Нідерландами, Італією, Іспанією та іншими країнами. Думаю, що багата практика країн ЄС у співробітництві буде ефективно використовуватись у багатьох життєвих процесах і нашої країни, і нашого міста. Можна довго говорити про глобалізацію світового господарства, уніфікацію національних інтересів, потенційну взаємовигідність вільної торгівлі. Але головне те, що ми потребуємо співпраці для розвитку нашої економіки, для її диверсифікації і розвитку можливостей кожного з городян. Це нові робочі місця, це підняття на більш високий рівень можливість використання вами – молодими - своїх здібностей, знань, своєї освіти, здобутої у вузі, що відкритий для міжнародних контактів».

Новини

27 травня 2010

За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області відвідали свято Дня Європи в Херсоні

european_dey_uchni.jpg (67.44 Kb)За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області, які представляють шкільні європейські клуби, отримали змогу відвідати святкування в м.Херсон Дня Європи в Україні, яке відбулося 22 травня у Європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний».

Завдяки допомозі облдержадміністрації були надані автобуси і понад 60 дітей з 10 середніх навчальних закладів взяли участь у святкуванні.

Представники шкільних європейських клубів разом із молодіжною громадськістю організацією Молодіжний центр регіонального розвитку відвідали Європейське містечко на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» презентували громадськості роботу своїх шкільних клубів, знайшли однодумців для подальшого обміну досвідом, взяли участь у різноманітних іграх, квестах, конкурсах.


Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 25.05.2010
« назад   1 2 3 ... 59 [60] 61 62 63 64  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :