Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

14 жовтня 2010

Конкурс молодіжних пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

14 жовтня 2010 року у Херсонській ОУНБ ім. Олеся Гончара пройшов круглій стіл про конкурс молодіжних пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» з представниками учбових закладів та управління освіти Херсонської міської ради. За круглим столом обговорили положення про конкурс та вимоги до конкурсних робіт.

Новини

8 жовтня 2010

Голова обласної державної адміністрації взяв участь у презентації підсумків спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Херсонській області

Сьогодні у приміщенні обласної державної адміністрації пройшло засідання «за круглим столом», на якому відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», під час якого підбито підсумки І частини реалізації проекту в області.

Новини

8 жовтня 2010

«Європейський тиждень місцевої демократії»

11-17 жовтня 2010 року в обласних центрах України проводитиметься «Європейський тиждень місцевої демократії». Цей захід призначено на тиждень, що включає 15 жовтня – річницю підписання Європейської хартії місцевого самоврядування країнами-членами Ради Європи, куди входить і Україна.

Новини

6 жовтня 2010

Микола Костяк взяв участь у Міжнародній конференції, присвяченій розвитку гуртової торгівлі в країнах ЄС та України

Сьогодні, 05 жовтня, голова обласної державної адміністрації Микола Костяк взяв участь у Міжнародній конференції «Розвиток гуртової торгівлі та логістичних центрів сільськогосподарської продукції у країнах ЄС та в Україні», що пройшла у м. Херсоні в готельному комплексі «Фрегат».

Новини

5 жовтня 2010

«Здрастуй, Болгаріє»

4 жовтня в рамках місячника українсько–болгарської дружби в міській галереї творчості дитячої та юнацької молоді «Синій кіт» відкрито виставку– конкурс дитячих робіт «Здрастуй, Болгаріє».

Організаторами заходу виступили Херсонська міська громадська організація «Болгари Херсона» та Херсонський навчально-мистецький комплекс «Художня школа».
« назад   1 2 3 ... 58 [59] 60 ... 63 64 65 66  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :