Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

20 жовтня 2010

Оголошено проведення національного євро-конкурсу «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!»

21 жовтня у м. Київ буде оголошено про початок Всеукраїнського змагання для школярів, що фінансується Європейським Союзом. Змагання «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!», яку проводитиме «Наше Радіо». Головною метою конкурсу є виявлення серед старшокласників з усіх куточків нашої країни креативних та активних, підготовлених, молодих європейців, які можуть заявити про себе й показати, що вони гідні європейського суспільства.

Новини

20 жовтня 2010

В обласній науковій універсальній бібліотеці ім. О.Гончара проходила книжково-ілюстративна виставка «Місцеве самоврядування у європейському форматі»

Як повідомляє управління культури і туризму обласної державної адміністрації, на минулому тижні, до Європейського тижня місцевої демократії в Україні, в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. О.Гончара було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Місцеве самоврядування у європейському форматі».

Новини

15 жовтня 2010

Фотоконкурс «ЕВРОЛИЦА» (Образы из европейской литературы и кино) в рамках программы Херсонского ЦЕИ ко Дню Европы-2011

Организаторы: Херсонский ЦЕИ
Херсонский фотоклуб «Свежий взгляд»

Партнеры:
Херсонская ОУНБ им. Олеся Гончара
ХММГО «Евроклуб Таврии»

Цель: популяризация идей объединенной Европы, единства культурного пространства Украины и Европы.

Концепция фотоконкурса: отображение европейских культурных стереотипов, сложившихся в сознании граждан Украины, через образы из европейской литературы и кино.

Лучшие фотоработы, отобранных жюри, будут представлены участникам и гостям
мероприятий Дней Европы-2011 в выставочном зале Херсонской ОУНБ им. О.Гончара с 21 мая по 29 июня 2011
года.
По результатам конкурса будет издана полиграфическая продукция рекламно-презентационного характера, включающий в себя лучшие фотоработы.

Новини

14 жовтня 2010

Конкурс молодіжних пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

14 жовтня 2010 року у Херсонській ОУНБ ім. Олеся Гончара пройшов круглій стіл про конкурс молодіжних пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» з представниками учбових закладів та управління освіти Херсонської міської ради. За круглим столом обговорили положення про конкурс та вимоги до конкурсних робіт.

Новини

8 жовтня 2010

Голова обласної державної адміністрації взяв участь у презентації підсумків спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Херсонській області

Сьогодні у приміщенні обласної державної адміністрації пройшло засідання «за круглим столом», на якому відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», під час якого підбито підсумки І частини реалізації проекту в області.
« назад   1 2 3 ... 57 [58] 59 ... 63 64 65 66  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :