Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Життя інвалідів у сучасному світі

Життя інвалідів у сучасному світі
15 травня 2013р. Херсонський центр європейської інформації долучився до мережевої веб-конференції з експертами "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями". Експерт зустрічі: Сергій Чумак - Полтавський осередок Всеукраїнської організації інвалідів "Союзу організацій інвалідів України". До обговорення теми приєдналися експерти та громадськість з міст Полтава, Суми, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Харків.

Учасники веб-конференції розповідали про існуючі проблеми людей з обмеженими можливостями у сфері доступності соціальних послуг та ділилися своїм досвідом. Експерти від Херсонського центру європейської інформації, а саме: голова організації «Ініціативи на захист прав інвалідів», представник Національної асамблеї інвалідів Олексій Ліпков та керівник Центру обслуговування користувачів з обмеженими можливостями Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара Наталія Мірошніченко поділилися практикою організації байдаркових подорожей по Дніпру для людей з обмеженими можливостями при підтримці Тетяни Нішкур ЧП “Водний лабіринт”.

webkon_dostupnist_invalidiv_1.jpg (38.26 Kb)webkon_dostupnist_invalidiv_2.jpg (54.53 Kb)webkon_dostupnist_invalidiv_3.jpg (51.64 Kb)webkon_dostupnist_invalidiv_4.jpg (52.24 Kb)

Розділ: Новини Переглядів: 717 | Розміщено: 12 червня 2013


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :