Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Запуск Програми Ради Європи «Молодь за демократію в Україні»

Запуск Програми Ради Європи «Молодь за демократію в Україні»
Запрошуємо органи місцевого самоврядування взяти участь у проєкті «Молоді люди – повноправні громадяни»

Програма "Молодь за демократію в Україні" є частиною Плану дій Ради Європи щодо України на 2018-2021 роки, спрямована на підтримку фахівців молодіжної політики на місцевому рівні, з метою подальшого розвитку і впровадження ними стратегії та програм, які б посилили участь молоді та її громадську активність відповідно до стандартів і практики Ради Європи.

У межах цієї програми Рада Європи сприятиме посиленню участі молоді й громадської активності як в селах, так і в містах України (в тому числі молодих людей з інвалідністю, молоді з числа меншин, а також молодих мігрантів, біженців і внутрішньо переміщених осіб), шляхом розвитку спроможності зацікавлених сторін молодіжної політики та підвищення якості молодіжної політики й роботи з молоддю згідно зі стандартами Ради Європи.
Програма передбачає різноманітні заходи підтримки, такі як навчання в Інтернеті, заходи для розвитку потенціалу, консультації та наставництво, серію тренінгів з командоутворення, аналіз ситуації в молодіжній політиці, налагодження зв’язків та збори учасників, присвячені оцінюванню.

Програма складається з трьох основних компонентів:
- підтримка змістовної участі молоді на місцевому рівні шляхом перегляду молодіжної політики та впровадження необхідних заходів, використовуючи директивні документи Ради Європи;
- сприяння роботі з молоддю на основі підходів, що ґрунтуються на громадській участі та неформальній освіті в місцевих молодіжних центрах і молодіжних організаціях;
- заохочення міжкультурного діалогу за допомогою молодіжної політики і програм роботи з молоддю, розширення можливостей меншин через молодіжну участь.

Запрошуємо органи місцевого самоврядування (районні, обласні, міські, районні в містах ради, селищні та сільські ради, об’єднані територіальні громади) з Житомирської, Закарпатської, Чернівецької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської та Херсонської областей взяти участь у реалізації першого компоненту програми: проєкті «Молоді люди – повноправні громадяни».

Звертаємо Вашу увагу, що пріоритет при відборі учасників буде надаватися органами місцевого самоврядування, які:
1. Здійснюють повноваження на території, де молодь (14-35 років) становить щонайменше 20% від загальної кількості населення;
2. Відзначили у заявці як серйозну проблему – низький рівень громадської активності або участі молоді, особливо якщо ситуація гірша, ніж у сусідніх громадах або регіонах чи в середньому по Україні;
3. Створили або мають намір створити місцеву молодіжну раду або будь-який інший орган залучення молоді в процес ухвалення рішень.

Терміни реалізації програми: з вересня 2020 року по листопад 2021 року.

ВАЖЛИВО!
Участь у проєкті надасть можливість органам місцевого самоврядування зробити життя в громаді привабливим для молоді та спільно з молоддю розробити проєкти, які в подальшому будуть реалізовані за підтримки Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України.

Як стати партнером програми?
Органи місцевого самоврядування, зацікавлені в програмі, подають на електронну адресу Youth.Ukraine@coe.int до 23:59 (за київським часом) 16 cерпня 2020 року скан-документи.

Детальна інформація про програму та форма заявки міститься за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/51277.
Розділ: Новини Переглядів: 173 | Розміщено: 7 серпня 2020


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :