Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » За сприянням Херсонського ЦЄІ відбулося скайп-спілкування з британською авторкою книги "Цей дивний містер Говард"

За сприянням Херсонського ЦЄІ відбулося скайп-спілкування з британською авторкою книги "Цей дивний містер Говард"
Скайп-спілкування з авторкою книги "Цей дивний містер Говард" британською письменницею Тессою Вест стало "родзинкою" Говардських читань, що пройшли у четвер у Херсоні.

Про це кореспонденту УКРІНФОРМу повідомили в управлінні громадських зв'язків міської ради.

"У межах Говардських читань відбулася презентація тематичної екскурсії, лунали вірші, демонструвалися архівні документи, дослідницькі роботи кружківців-краєзнавців. А родзинкою заходу стало скайп-спілкування з авторкою книги "Цей дивний містер Говард" британською письменницею Тессою Вест", - зазначили в управлінні.

Крім того, учасники читань (а це депутати міської ради, підприємці, педагоги, студенти, члени пошукових гуртків та ін.) мали можливість першими побачити книгу Тесси Вест "Цей дивний містер Говард".

Учасники читань почули також письмове звернення британської письменниці до херсонців, які 2010 року допомогли їй зібрати у Херсоні матеріали для написання цієї книги. Тесса Вест подякувала міській владі за теплий прийом, розповіла, що за кілька днів перебування в Херсоні їй показали музейні експонати, бібліотечні архіви, місце поховання та обеліск Джону Говарду. "Я повернулася з України не лише з чималим фактичним матеріалом, що збагатив мою книгу, а й з глибшим розумінням особистості Говарда", - зазначила письменниця.

Увага Т. Вест до Джона Говарда невипадкова. За освітою вона педагог, але 15 років пропрацювала у в'язницях з підлітками і дорослими, у тому числі вчителькою та завідувачем відділу освіти у в'язницях. "Як і Джон Говард, я згодна з тим, що коли ми більше уваги приділятимемо людям у в'язницях, то злочинність зменшуватиметься. Ці люди самі по собі ставатимуть кращими", - заявила британська письменниця під час відвідання Херсона у вересні 2010 року.

Джон Говард (1726 - 1790 р.р.) - відомий англійський філантроп, юрист, реформатор тюремної системи, дослідник масових інфекційних захворювань у Європі. Херсон став останнім містом на його життєвому шляху. Джон Говард приїхав сюди у жовтні 1789 року, опікувався місцевими лікарнями та в'язницею, лікував хворих і помер тут від тифу у січні 1790 року.

Валерій Староселець, ХЕРСОН. 16 лютого 2012 року.
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1077859
Розділ: Новини Переглядів: 505 | Розміщено: 17 лютого 2012


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :