Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Іванівському районі проведено Європейський тиждень місцевої демократії

В Іванівському районі проведено Європейський тиждень місцевої демократії
На території Іванівського району в селищній, 14 сільських радах з 10 по 16 жовтня 2011 року проведено Європейський тиждень місцевої демократії. З метою більш широкого інформування громадськості щодо ролі Ради Європи в області розвитку місцевої демократії Іванівською районною державною адміністрацією було поширено Методичні рекомендації щодо проведення Європейського тижня місцевої демократії в Україні серед органів місцевого самоврядування району та надано організаційну допомогу в його проведенні.

Протягом тижня збільшено кількість днів прийому громадян населених пунктів з особистих питань селищним, сільськими головами та спеціалістами відповідних рад. Проводилися збори громадян, зустрічі з орендарями та керівниками фермерських господарств, що орендують земельні ділянки на територіях місцевих рад. Депутатами у своїх виборчих округах проведено сходи громадян по вулицях щодо вирішення різноманітних питань (водозабезпечення, благоустрою, тощо).

В 14 сільських бібліотеках створено інформаційні полички “Місцева демократія – основа демократичної держави” для ознайомлення молоді, населення сіл з діяльністю місцевих, районної рад. В адмінприміщеннях селищної, сільських рад в наявності постійнодіючі інформаційні стенди, де мешканці знайомляться з рішеннями виконавчих комітетів, сесій місцевих рад, рішеннями районної ради та іншими важливими повідомленнями.

21 жовтня планується провести Єдиний день інформування населення з питань функціонування органів місцевого самоврядування в Україні, впровадження європейських стандартів та правової бази місцевого і регіонального розвитку, ролі Ради Європи у сфері розвитку місцевої демократії.

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 18.10.2011
Розділ: Новини Переглядів: 580 | Розміщено: 19 жовтня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :