Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У селі Милове на Херсонщині пройшов тренінг щодо волонтерського руху та практичної діяльності волонтерів.

У селі Милове на Херсонщині пройшов тренінг щодо волонтерського руху та практичної діяльності волонтерів.
sam_2677.jpg (44.5 Kb)14 червня 2011 р. у селі Милове Бериславського р-ну Херсонської області відбувся тренінг "Особливості волонтерського руху в Україні та практична діяльність волонтерів".

Організатор – керівник шкільного Євроклубу «Вектор» Кречик Н.І. Учасники – члени шкільного Євроклубу – 15 осіб ( учні 8-10 класів).

Присутні: координатор – класовод Дмиш Л.М.; Представник адміністрації школи – ЗДНВР Климентенко О.П.; Представник громадськості – секретар виконавчого комітету сільської ради – Попова Т.В.

Тренінг проведено у формі рольової гри, яка спрямована на розв'язання ключового питання «Особливості волонтерського руху в Україні та практична діяльність волонтерів у с.Милове».

У ході тренінгу були розглянуті такі питання:

Волонтерський рух в Україні.
Волонтерський загін.
Я – волонтер.
Практична діяльність волонтерів у с.Милове.

Під час тренінгу учасники: визначили зміст поняття «волонтер», «волонтерський рух», «лідер волонтерського загону»; проаналізували положення про нормативні акти, що сприяли становленню і розвитку волонтерського руху; отримали інформацію про сходинку зростання волонтера; розробили концепцію роботи соціального осередку в своєму навчальному закладі та населеному пункті.

У ході рольової гри учні дійшли до таких результатів: практичну діяльність волонтерів поділити на 2 напрями: суспільна робота волонтерів у школі та робота на території сільської громади.
Пріоритетними напрямками у суспільній роботі волонтерів у школі є навчальна, виховна, інформаційна, екологічна, спортивна,волонтерська та пошукова робота; у селі – відродити шефство над одинокими людьми, що потребують допомоги, догляд за парком та стадіоном, прибирання зони відпочинку, шефська робота над молодшими школярами та дитсадком.

Відгуки учасників:

Заступник директора з навчально-виховної роботи Климентенко О.П.:
- Тренінг добре організований. Керівник Кречик Н.І. заздалегідь ознайомила учасників з основним матеріалом, що розкриває особливості волонтерського руху в Україні, підготовлено проблемні питання щодо практичної діяльності волонтерів. Учасники тренінгу були активні впродовж всієї рольової гри, висловлювали свою думку. Слід відмітити неординарність предложень Долі О.та Горбачова А.

Секретар виконавчого комітету Попова Т.В.:
- Вражає розуміння цієї проблеми учнями школи, що виявили бажання практично взяти участь у благоустрої села. Приємно, що діти розуміють, що волонтерський рух спрямований на надання безоплатної допомоги особам, які її потребують.

Президент шкільного Євроклубу Цап А.:
- У ході тренінгу ми ще раз переконалися, що участь у волонтерському русі сприяє самореалізації волонтера, становлення нашої особистості.

Фото: https://picasaweb.google.com/115192284262274925681/nFFKsD?feat=directlink.
Контактна особа: Кречик Н.І., тел.: +38 (095) 879 45 12, е-пошта: super.vektor2011@yandex.ru.

http://ukraineuroclubs.blogspot.com/2011/06/blog-post_7004.html#more
Розділ: Новини Переглядів: 709 | Розміщено: 11 липня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :