Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу

У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу
22 травня 2010 року у рамках святкування Днів Європи в Україні у м.Херсон на території Херсонського державного університету відбулося відкриття інформаційного центру Європейського Союзу.

Голова Представництва Європейської Союзу в Україні, Посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра урочисто перерізав стрічку при вході до центру. За його словами, це вже одинадцятий відкритий в Україні центр.

Під час брифінгу з представниками засобів масової інформації Жозе Мануел Пінту Тейшейра підкреслив важливість відкриття центру: "Це особливо важливо в контексті існуючих відносин між Європейським Союзом і Україною, у контексті ведення переговорів по підписанню домовленостей про асоціацію".

Метою роботи відкритого інформаційного центру є поширення інформації про європейський Союз серед населення. У ньому забезпечено онлайновий доступ до всіх інформаційних веб-сайтів Європеського Союзу. На стінах центру представлені карикатури учасників міжнародного конкурсу карикатуристів, які надало Посольство Угорщини в Україні. Доступ до інформаційного центру матимуть не лише студенти, а й всі бажаючі жителі міста та області.

По закінченню церемонії відкриття інформаційного центру голова Представництва Європейського Союзу в Україні разом з великою делегацією дипломатів країн Європейського Союзу, зокрема Угорщини, Фінляндії, Чехії, Франції, Німеччини, Польщі, взяли участь у дебатах зі студентами та викладачами вищих учбових закладів міста. Під час дебатів між студентами та дипломатами обговорювалися питання, пов’язані з Європейським Союзом, зокрема історія створення, проблеми інтеграції, тощо.

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації , 25.05.2010
Розділ: Новини Переглядів: 636 | Розміщено: 26 травня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :