Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Новотроїцькому районі ведеться робота щодо впровадження другого етапу проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

У Новотроїцькому районі ведеться робота щодо впровадження другого етапу проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”
07 вересня 2011 року, у Новотроїцькій райдержадміністрації відбувся районний семінар щодо впровадження другого етапу проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на території Новотроїцького району. У ньому взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Збаровський, представники районної ради, сільські, селищні голови та координатори проекту в Херсонській області.

Відкриваючи захід голова райдержадміністрації привітав присутніх з тим, що Новотроїцький район став учасником другого етапу проекту та подякував громадам – учасникам першого етапу, завдяки злагодженій праці яких це стало можливим.

У своїх виступах координатори проекту Олексій Скворцов та Оксана Сілюкова зазначили, що за результатами проведення попереднього етапу Новотроїцький район є одним з найкращих в області, усі шість мікропроектів, які були подані п’ятьма громадськими організаціями реалізовані своєчасно та в повному обсязі. Окремо, було відмічено професійну роботу працівників ресурсного центру райдержадміністрації, завдяки яким, взяти участь у другому етапі цієї програми виявили бажання вже сім громадських організацій.

Також, вони ознайомили присутніх з рекомендаціями щодо проведення другого етапу проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” і відповіли на запитання учасників заходу.

На закінчення семінару було підписано трьохсторонню Угоду про партнерство між Новотроїцькою райдержадміністрацією, районною радою та Програмою розвитку ООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

Довідка. Загальна сума залучених коштів на реалізацію шести проектів першого етапу становить 777,7 тис. грн, з них 397,97 тис. грн кошти міжнародного гранту.

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 08.09.2011
Розділ: Новини Переглядів: 466 | Розміщено: 8 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :