Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Нижньосірогозькому районі відбулася презентація другого етапу спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

У Нижньосірогозькому районі відбулася презентація другого етапу спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
Нижньосірогозький район внесений до списку районів Херсонської області, які протягом наступних 4 років співпрацюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Як зазначив голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін, можливість участі в цьому проекті зацікавила район іще в минулому році, коли на одній із нарад в облдержадміністрації було оголошено, що на Херсонщині реалізовується надзвичайно цікавий міжнародний проект, який дав можливість колегам із сусідніх районів не лише вирішувати на умовах співфінансування проблеми села, але перш за все – залучити до цієї справи громаду, надати можливість сільським жителям відчути себе причетними до спільної справи щодо відновлення і розвитку рідного села.

31 серпня 2011 року в Нижньосірогозькому районі відбулася презентація другого етапу спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яку провели Оксана Силюкова та Олексій Скворцов – координатори проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Херсонській області. Вони ознайомили учасників зібрання із основними принципами дії проекту та із умовами участі громад нашого району.

Головною подією стало підписання тристоронньої Угоди між ПРООН, Нижньосірогозькою районною державною адміністрацією та Нижньосірогозькою радою.

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 02.09.2011
Розділ: Новини Переглядів: 459 | Розміщено: 2 вересня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :