Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Сміття по-болгарські

Сміття по-болгарські
«Вивчаючи досвід роботи іноземних колег, ми маємо можливість впроваджувати в Херсоні оптимальні рішення з тих чи інших питань. Серед них питання утилізації сміття», - зазначив міський голова, розповідаючи про перебування у відрядженні в м. Варна (Болгарія) та ознайомлення з технологією переробки твердих побутових відходів місцевого заводу.

«Мені цікаво було дізнатись як працює цей об’єкт, адже він є новим, працює з цього року, використовує екологічно чисті методи переробки. Раніше я бачив роботу не одного сміттєпереробного заводу, однак настільки екологічно безпечну побачив вперше», - повідомив В.Сальдо.

Цікаво, що система роботи заводу гарантує транспортування в загальній масі відходів, з подальшим сортуванням безпосередньо на заводі. Технологія, що застосовується для переробки, ґрунтується на природних фізико-механічних процесах, які не забруднюють природне середовище пилом.

Перевагами такого заводу є і відсутність неприємного запаху, високий рівень благоустрою території. «Я залучився підтримкою влади Варни у можливості впровадження їх досвіду для нашого міста», - повідомив В. Сальдо.

Управління громадських зв'язків
міської ради, 29.07.2011
Розділ: Новини Переглядів: 575 | Розміщено: 1 серпня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :