Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Партнери Гончарівки готуються запускати «Дороги вина та смаку Херсонщини»

Партнери Гончарівки готуються запускати «Дороги вина та смаку Херсонщини»
Бібліотека Гончара в якості інформаційного партнера багато років співпрацює з ГС «Таврійський туристичний альянс» (керівник – Юрій Палічев). Ця громадська організація займається розвитком туризму на Херсонщині.

Так, в минулому році ТТА організував масштабний I Херсонський морський фестиваль імені Джона Пола Джонса, в якому співробітники Гончарівки брали активну участь.

Цієї весни та літа пандемія коронавірусу перенесла всі грандіозні плани співробітництва на майбутнє. Але планування і організація великих проектів не переривається.

Нещодавно завдяки проекту ЄС Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні відбулися збори засновників громадської спілки «Дороги вина та смаку Херсонщини».

Зараз в Україні «будуються» «Дороги вина та смаку України» – система еногастрономічних туристично-рекреаційних маршрутів. В Європі вони користуються неабиякою популярністю у туристів. А в Україні і на Херсонщині допоможуть розвивати сільські території та цікавість до продуктів харчування і напоїв кожного регіону.

Ця тема дуже близька Гончарівці, адже в нас вже декілька років збирається конвівіум любителів Slow Food – антиспоживацького руху, альтернативи фастфуду, який зберігає традиційну та регіональну гастрономічну культуру.

До речі, представники Slow Food Україна зацікавилися «Дорогами вина та смаку Херсонщини», так що перед Конвівіум «Гончарівка» відкриваються великі перспективи!

Олена Бджола
Регіональний інформаційний центр
Розділ: Новини Переглядів: 843 | Розміщено: 12 червня 2020


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :