Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Від коаліції Херсонських НДО до Дня Європи

Від коаліції Херсонських НДО до Дня Європи
22 травня у Херсоні відбудеться святкування Днів Європи. Під час свята заплановано проведення низки дебатів з економічних та політичних питань за участі європейських дипломатів та експертів, їх проводитиме відомий український журналіст Мустафа Найем. Окрім цього, буде репрезентована культурна Європа: школа європейських танців, для чого спеціально приїдуть танцювальні гурти з Угорщини, Німеччини, Іспанії, Польщі; організація «куточку страв» швецької, німецької, іспанської, польської кухонь; демонстрація європейських кінофільмів, які останнім часом отримали міжнародні нагороди (ККЗ «Ювілейний»), науково-практичні конференції.

Заплановано проведення футбольного турніру, який завершиться фінальним матчем команд європейських дипломатів та міської ради. По завершенні свята любителям сучасної музики будуть запропоновані виступи гуртів: GORCHITZA (Україна), KOSHEEN (Велика Британія), до речі для останніх це буде перший виступ в Україні. Обов’язково небо Херсона осяють спалахи святкового салюту.
На жаль, пропозиції та заходи розроблені громадськими організаціями та євроклубами щодо святкування Дня Європи у Херсоні не були включені до свята. Відверто кажучи така позиція дивує, але не шокує. Адже практика не залучення ресурсів громадських організацій до організації та проведення публічних акцій не нова в Україні.
Попри все запрошуємо жителів та гостей міста відвідати Дні Європи та отримати задоволення від цього, як запевнили організатори, масштабного дійства.

Максим Єлігулашвілі
Молодіжний центр регіонального розвитку
Херсонська обласна молодіжна громадська організація
Розділ: Новини Переглядів: 715 | Розміщено: 14 травня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :