Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Онлайн уроки до Дня Європи

Онлайн уроки до Дня Європи
Хто такий лідер і як надихати команду? Що таке інклюзія та як краще захищати власні права? Як долати стереотипи і боротися із дискримінацією? Обговоримо ці питання на онлайн-уроках вже наступного тижня. Давайте поговоримо про якісну освіту та інклюзію. Адже не всі знають, що передбачає інклюзивна освіта, отже - маємо бути поінформованими, щоб краще захищати власні права. До речі, це наш перший пост про тематичні онлайн-уроки до «Дня Європи» в Україні - слідкуйте за оновленнями сторінки.

Що: онлайн-уроку до Дня Європи «Права людини - основа європейських цінностей»

Коли: 18 травня о 12:00 до

Спікер: Олена Дікова-Фаворська, доктор соціологічних наук професор, голова Євроклубу у Житомирі.

Лінк для участі за посиланням: https://youtu.be/9A2peoX1SIo

Під час уроку з'ясуємо, що передбачає концепція Інклюзії та як вона має реалізовуватись.Ви замислювались, певно: «Чи можу я бути лідером»? Або ж гадали, що лідер вашої спільноти не має потрібних навичок? Давайте поміркуємо разом - хто може бути лідером і чому.

Лідер - вільний сам і дає свободу оточуючим, виходить за межі звичного рутинного погляду, ризикує та надихає, спонукає до дії, визнає право на помилку та успіх, мотивує та заохочує, спільно з командою формує правила поведінки та процедури. Додавайте у коментарях, які ще лідерські якості ви вважаєте важливими!

А ви хочете стати справжнім лідером? Тоді не пропустіть:

Що: онлайн урок «Лідерство та робота в команді: як це працює»

Коли: 19 травня, 15:00

Хто: Олена Арутюнян, директорка Центральноукраінського державного будинку художньої та технічноі творчості, керівник Ради євроклубів Кіровоградщини.

Лінк для участі за посиланням: https://youtu.be/i8xdtpjCuIcОсь вона, сидить у класі - мовчазна дівчинка, або заходить до школи бідно одягнений учень… Ми так багато знаємо негарних, але на жаль, звичних історій, коли людині говорять, що вона не така, їй демонструють зневагу, ображають. І всі ми знаємо чудове слово «толерантність», але іноді воно залишається лише словом.

Як долати стереотипи і боротися із дискримінацією? Долучайтеся!

Що: онлайн урок «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей»

Коли: 20 травня 2020 року о 15:00

Хто: Людмила Таболіна, вчителька харківської спеціалізованої школи № 73, кураторка шкільного Євроклубу «Бджілка», координаторка Асоціації шкільних євроклубів Харкова.

Лінк для участі за посиланням:https://youtu.be/rfGUdZsv8NA

Реєстрація не обов'язкова, але якщо ви хочете отримати нагадування в день онлайн уроки, заповніть, будь ласка, форму: https://forms.gle/PF9yy6D3kcxSAnmD8

Джерело інформації: https://euroquiz.org.ua/events/view/388?fbclid=IwAR2ldm1hnNtE4bydTDH27ixXe9BQsVvcP1DHzhbKqeBhSrwrJpafsVSyI_U56_388.jpg (59.14 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 138 | Розміщено: 19 травня 2020


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :