Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » На веб-конференції обговорили письменницьку діяльність молодих українців

На веб-конференції обговорили письменницьку діяльність молодих українців
Міжрегіональна веб-конференція, яка відбулася 8 квітня 2013р., об'єднала Чернівці, Херсон, Кіровоград та Чернігів, щоб обговорити "Письменницьку творчість молодих українців та європейський контекст (чи є "точки дотику"?)". Основним експертом виступив Олександр Суткало (Кіровоград), редактор та перекладач видавництва "Темпера". Один з останніх його перекладів - книга "Ефект Фейсбук" Девіда Кірпатріка. Також зараз у його видавництві вийшла неавторизована біографія Джуліана Ассанджа. Тобто, обидві нові книги - про доступ до інформації як вимір свободи.

З боку Херсонського ЦЄІ на веб-конференції були присутні: Наталя Шальнова - керівник ЦЄІ; Ольга Швець - експерт теми, поетеса, організатор Всеукраїнського поетичного фестивалю "Ан Т-Р-Акт" http://www.artkavun.ks.ua/vseukrainskij_poeticheskij_festival_an_t_r_akt.htm; Ольга Крижановська - поетеса; Дмитро Смолко - поет; Мар'яна Фролова - представниця євроклубу Гімназії №6; бібліотекарі Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара та представники преси.

Під час зустрічі з'ясувалося, що у молодих письменників Півдня, Півночі, Заходу та Центру України однакові погляди на розвиток сучасної літератури. У всіх куточках України проходять літературно-поетичні фестивалі, які залишають по собі, як правило, друковані видання.

Ольга Швець запросила своїх колег завітати на Всеукраїнський поетичний фестиваль "Ан Т-Р-Акт", який відбудеться наприкінці квітня у Херсоні.

По завершенню веб-конференції представники центрів європейської інформації підтвердили наміри проводити веб-конференції з європейської тематики.web_konferencija_1.jpg (45.19 Kb)web_konferencija_2.jpg (.8 Kb)web_konferencija_3.jpg (47.36 Kb)web_konferencija_4.jpg (47.37 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 635 | Розміщено: 10 квітня 2013


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :