Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Каховські школярі створили п’ятнадцятиметрову газету

Каховські школярі створили п’ятнадцятиметрову газету
В ЗОШ №2 м. Каховки відбулося друге засідання Євроклубу «Лінгва», присвячене підсумкам реалізації шкільного проекту «Козачата ЗОШ №2 Європейськими стежками». В програму засідання входило створення газет «Мы хотим увидеть все страны мира» та власне їх презентація. Кожен клас представляв певну країну, в якій побували учні на канікулах. Зміст газети включав розділи: «Ессе-подорож», «Фоторепортаж», «З мольбертом по країні», «А в цей час в Україні…». В результаті була створена символічна дорога європейськими державами - п’ятнадцятиметрова газета. Юні козачати відвідали Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Голландію, а в ході засідання було створено творче дерево юнкорів з листочками-побажаннями: «Я хочу миру у всьому світі», «Я бажаю всім відвідати всі бажані країни», «Хочу стати журналістом»… Президент Євроклубу Каріна Сімака вручила переможцям грамоти та «золоті медалі». А на глобусі нашої планети з’явилися «смайлики», ті країни якими крокуватимуть діти наступного разу, пізнаючи світ та захоплюючись ним.
В гімназії відбулося засідання лідерів шкільного Євроклубу, з метою планування роботи на цей семестр, як системи узгоджених дій, спрямованих на досягнення визначеної мети. З 18 по 22 березня для учнів молодшої та середньої ланки проведено Тиждень Європейського кіно. Вийшов другий номер газети «Євробум». У минулому році ЗОШ №2 була переможцем Національного конкурсу шкільних газет та учасником зльоту юнкорів. Цього року ЗОШ №2 та гімназія м. Каховки знов відправили свої газети для участі в даному конкурсі у м. Миколаїв. Нагадаємо, що цьогорічні соціальні ініціативи Президента спрямовані на забезпечення щасливого та безтурботного дитинства маленьких українців.

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, 25.03.2013
http://www.oda.kherson.ua/ua/news/kahovskie-shkolniki-sozdali-gazetu
Розділ: Новини Переглядів: 556 | Розміщено: 27 березня 2013


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :