Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Inter-Rail» - успішно працює в Херсоні

«Inter-Rail» - успішно працює в Херсоні
18 вересня в Херсоні розпочав роботу Європейський Молодіжний Парламент-Україна в рамках Всеукраїнського «Inter-Rail» туру. Учасниками сесії стало близька 100 учнів навчальних закладів міста.

Привітати учасників сесії прийшла в.о. міського голови Зоя Бережна. Вона відмітила, що це дуже важливо, що зростає активність молоді нашої міста і країни. «Молодіжний парламент – є школою молоді. Ви виховуєте сучасного діяча, політика. Ви навчаєте юнаків та дівчат розуміти демократію, вміло її використовувати, рухатися уперед».

Серед активних учасників асамблеї стали учні Академічного ліцею ім..О.Мішукова, загальноосвітньої школи №20. Європейський Молодіжний парламент – це міжнародна аполітична незалежна молодіжна організація. На сьогодні ЄМП – це одна із найбільших Європейських платформ для політичних дебатів, міжкультурного діалогу, політичної освіти та обміну ідеями між молоддю з усієї Європи. ЄМП являє собою мережу із 37 європейських осередків та організацій, у яких тисячі молодих людей проявляють свою волонтерську активність. ЄМП заохочує молодь до незалежного мислення та соціально-політичних ініціатив, а також сприяє отриманню необхідних соціальних та професійних вмінь та навичок.

Підтримку проведенню сесії надали структурні підрозділи міської ради: міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти тощо.

Управління громадських зв'язків міської ради, 19.09.2013
http://www.city.kherson.ua/news_detail/_inter-rail_-uspishno-pracyuye-v-hersoni
Розділ: Новини Переглядів: 533 | Розміщено: 20 вересня 2013


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :