Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Херсон і Гончарівка: 145 років разом!

Херсон і Гончарівка: 145 років разом!
Об'єднана творча група з представників проекту екскурсій нового покоління «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, фотоклубу «Свіжий погляд», агентства моделей «Зірки Ярославни» звернули увагу городян на кілька підозрілих збігів. В історичному центрі міста.
Об'єднана творча група з представників проекту екскурсій нового покоління «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, фотоклубу «Свіжий погляд», агентства моделей «Зірки Ярославни» звернули увагу городян на кілька підозрілих збігів. Наприклад, на такий: Херсон і Гончарівка народжені в один день – 18 червня 1778 року і 18 червня 1872 року відповідно, разом вони існують вже 145 років!
В процесі ходи було розіграно сценарій про зниклу книгу, яка втекла зі старої будівлі Гончарівки в нову, а саме – з нинішнього центрального РАГСу до сучасної будівлі книгозбірні. На її пошуки вирушили бібліотекар і персонажі книг ХIX століття. Їх супроводжувала художниця, що писала літературні уподобання зустрічних перехожих на записниках, якими слугували костюми моделей з агентства «Зірки Ярославни».
Локації акції простяглися з Грецького передмістя до Херсонської фортеці і включали в себе елементи хеппенінгу, екскурсії, карнавальної ходи, краєзнавчого квесту, мобільного знімального майданчика.
За отриманими матеріалами акції буде підготовлено відеоролик, присвячений 145-річчю Гончарівки.

4.jpg (72.28 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 207 | Розміщено: 18 січня 2018


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :