Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Херсон доєднається до Євросоюзу

Херсон доєднається до Євросоюзу
Міський голова В. Сальдо взяв участь у засіданні Міжнародного Чорноморського клубу, що проходило у м. Варна (Болгарія) 21-22 липня. В ході засідання обговорювалися можливості реалізації численних проектів, що фінансуються Європейським Союзом через посередництво Болгарії, Румунії та Греції, що одночасно є членами ЄС та Чорноморського Клубу. Мова йде в т. ч. про програму «Чорне море» та її проекти «Технології енергозбереження – екологія», «Навігація» тощо, спрямовані на збереження та ефективне використання ресурсів Чорного моря.

Крім того, відбулась зустріч з експертами, що працюватимуть над визначенням трьох пріоритетних напрямків, реалізація яких цікавила б більшість членів Клубу. Після визначення зазначених напрямків, до їх розробки та реалізації будуть залучені м. Галац (Румунія), м. Варна (Болгарія), м. Кавала (Греція), м. Севастопіль, Одеса, Херсон (Україна).

Міжнародний Чорноморський клуб створений для укріплення і розвитку ділового співробітництва між містами-портами країн Чорноморського басейну. Створений 1992 р. Наразі членами Клубу є 30 міст Болгарії, Греції, Румунії, Туреччини, Росії, Італії, Абхазії, Придністров’я, Грузії, України.

Управління громадських зв'язків
міської ради, 28.07.2011
Розділ: Новини Переглядів: 497 | Розміщено: 29 липня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :