Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Хеппенінг
Вчора в Херсоні відбулось ну дуже незвичне дійство. Історичним центром міста прогулювалися Катерина ІІ зі свитою, князь Григорій Потьомкін, козаки на конях і діви з майбутнього. Цей хеппенінг (з англ. happening – подія) під назвою «Прояв фортеці» було присвячено вагомій історичній події: першій подорожі Катерини та її свити з трьох тисяч осіб по землях Таврії, яка відбувалась з 12 по 17 травня 1787 року. Все це проходило в рамках всесвітнього фотофлешмобу «Oдин день з життя планети», фотографії з якого будуть опубліковані в мережі Інтернет після того, як пройдуть спеціальний відбір. А найкращі знімки будуть опубліковані у спеціальній книзі.

Акція зібрала фотографів, акторів Херсонського обласного музично-драматичного театру, козаків, підприємців, дизайнерів, представників громадськості, бібліотеки імені Олеся Гончара та Херсонського центру європейської інформації.

Ще одним лейтмотивом хеппенінгу стала презентація нового екскурсійного маршруту «Міфи та бувальщини міста річкової зірки», розробленого працівниками обласної бібліотеки імені Олеся Гончара. Він міститиме в собі цікаві факти з історії міста та овіяні міфічною загадковістю легенди.

Херсонщина – край безмежних можливостей для розвитку. Про це нам нагадують різні засоби масової інформації та навіть органи влади, а активісти та патріоти міста популяризують історичні факти серед херсонців, аби вони цінували, любили та прославляли свій край, який можна назвати європейською столицею півдня України.

Отже, скоро херсонська фортеця стане ще більш відомою не тільки серед херсонців, а й серед іноземних туристів.

http://khersonregionguide.com/news/heppening
Розділ: Новини Переглядів: 571 | Розміщено: 16 травня 2012


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :