Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Дні Європи в Україні 2010: набір волонтерів розпочато!

Дні Європи в Україні 2010: набір волонтерів розпочато!
До уваги студентів та старшокласників!

21-22 травня 2010 року в м. Херсоні відбудеться святкування Дня Європи в Україні. Це велика честь для міста. Попереду чекає велика робота, яка вимагає від нас об’єднання зусиль, волі та високого професіоналізму і відповідальності.

Запрошуємо приєднатися до команди волонтерів, яку набирає Європейський Молодіжний Парламент в Україні, та зробити свій внесок в європейське майбутнє України!

Усіх, хто хоче долучитися до проведення Днів Європи, запрошуємо надіслати заповнену анкету на електронну адресу EuropeDay2010@eyp-ua.org. Анкету можна завантажити на сайті: http://www.eyp-ua.org/news/ed2010/. Координатор волонтерів з радістю відповість на Ваші запитання!

Дата проведення Дня Європи в Херсоні – 22 травня.

21 травня в Херсоні заплановано проведення тренінгів для волонтерів, що є обов’язковим для усіх волонтерів.

Ви маєте нагоду стати волонтером однієї з найгучніших європейських подій в Україні, співпрацювати з цікавими людьми, представниками партнерських організацій зі всієї Європи. Волонтери будуть працювати в одній дружній команді, яка матиме власну символіку, промо-матеріали та оплачений обід; ви матимете змогу побувати на рок-концерті світових зірок та відвідати Європейське містечко.

Волонтери співпрацюватимуть з посольствами країн-членів ЄС та країн-кандидатів на вступ до ЄС, допомагатимуть в організації публічних дебатів, мистецького та спортивного куточку, проведенні мовних курсів та школи танців.

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися до відділу міжнародних зв’язків ХДУ, вул. 40 років Жовтня, 27, ауд. 250, тел. 32-67–40, контактна особа – Співаковська-Ванденберг Євгенія Олександрівна.Управління громадських зв’язків
Херсонської міської ради, 06.05.2010
Розділ: Новини Переглядів: 678 | Розміщено: 12 травня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :