Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Центр Європейської інформації долучається до акції Open-call

Центр Європейської інформації долучається до акції Open-call
УВАГА! Чудова можливість для творчих та амбітних! Видавництво Periscope оголошує Open-call для авторів фото-серій, мистецтвознавців, поетів та авторів коротких форм прози, дотичних до міст Миколаїв та Херсон, які репрезентують їх особливості.

В результаті буде видана третя і четверта фото-книга з циклу «Альтернативна Археологія». Це серія книг про міста України із супроводжуючими текстами.

Міста та люди закопують себе «землею» історій, міфів, стереотипів. Протилежні уяви змагаються та конфронтують; вони таким чином формують та моделюють міста у яких ми живемо.

Нам цікаво спостерігати та фіксувати постійні процеси міської трансформації в Україні. Для цього можна подивитись на міста та їх жителів, як на культурні нашарування. Саме це робить археологія як дисципліна, що дає паливо та матеріали для конструювання історій.

Разом з авторами текстів та фотографічних серій ми працюємо над художнім архівом візуальної археології чи міської антропології у вигляді фотокниг із серії «Альтернативна археологія».

Організація:

Periscope — це інді видавництво. Ми займаємось виробництвом фото-книг та виставковою діяльністю. Це колектив ентузіастів, зацікавлених фотографією і сучасним мистецтвом та їх поглядом на місто.

Етапи:

• Опен колл відкрито до кінця червня;
• Оголошення результатів опен колу;
• Підготовка до випуску (дизайн, макет);
• Друк фото-книги.
Серія, заявлена на участь у конкурсі, повинна торкатись таких категорій:

• Регіональні особливості та культурна специфіка краю;
• Взаємодія з містом, архітектура, субкультури, спільноти.
Вимоги:

• Серія робіт (до 10 фотографій);
• Технічні характеристики: JPEG, 300dpi, 1500px по широкій стороні (відібрані для друку світлини необхідно надіслати в найкращій роздільній здатності);
• Довжина тексту — до 1800 символів (з пробілами).
Права на фотографії та тексти належать їхнім авторам. Беручи участь у конкурсі, автори дають згоду на публікацію своїх робіт у книзі, а також їхнє використання з метою промоції конкурсу в ЗМІ і соціальних мережах.

Ваші заявки відправляйте на адресу: ua.periscope@gmail.com

Джерело інформації: https://www.facebook.com/groups/khersonmodernism/permalink/905121313282924/9379_97438275_29999372700801_88728662544330752_o.png (220.38 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 137 | Розміщено: 19 травня 2020


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :