Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку оголошує про початок проекту «Зірки Дунаю»

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку оголошує про початок проекту «Зірки Дунаю»
Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку продовжує впровадження власного проекту «Кроки до пізнання світу», завдяки якому вже здійснені пізнавальні поїздки до Варшави, Кракова, Праги, Риги, Будапешту та інших відомих міст. Досвід свідчить про важливість таких поїздок для пізнання Європи, виховання молоді в дусі європейських цінностей.

Сьогодні громадською організацією розпочато підготовку чергового проекту «Зірки Дунаю».

У рамках проекту протягом другої декади серпня 2011 року (орієнтовно з 16 серпня по 19 серпня 2011 року) представники української молоді відвідають столиці Словаччини та Австрії - міста Братиславу та Відень, які розкинулись на мальовничих берегах Дунаю.

Традиційно планується ознайомлення з культурними надбаннями двох європейських столиць: відвідати музеї, пам'ятки архітектури та визначні місця, зустрітися з представниками молодіжних та недержавних громадських організацій, української діаспори, провести зустрічі з державними діячами, відвідати Посольства України, навчальні заклади тощо.

До участі у проекті запрошуються представники української молоді, громадські діячі, журналісти, вчителі — всі особи які цікавляться історією та культурою європейських країн та мають чинний закордонний паспорт або проїзний документ дитини (закордонний паспорт для неповнолітнього).

У разі зацікавленості та бажанні взяти участь у даному проекті звертатися до Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку електронною поштою (info@apibd.com, forum@apibd.com) або за телефонами (0536)791603, (05366)33013, (098)4657641, (095)1056766, у термін до 25 липня 2011 року, заповнивши анкету учасника.

Для організаторів групи від 15 чоловік і більше надається право безкоштовної поїздки. Виїзд здійснюється з м. Київ. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку:www.apibd.com.Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації Херсонської обласної державної адміністрації, 11.07.2011
Розділ: Новини Переглядів: 467 | Розміщено: 12 липня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :