Центр європейської інформації в м. Херсон

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 80 громадських та культурних діячів з усієї України шукатимуть в Херсоні «рецепт довголіття» своєї діяльності

80 громадських та культурних діячів з усієї України шукатимуть в Херсоні «рецепт довголіття» своєї діяльності
З 27 по 30 квітня 2017 року в Херсоні відбудеться форум UkraineLab. Його тема – сталий розвиток культурних та громадських організацій. Як зробити діяльність ініціатив та організацій стійкою у довготривалій перспективі? Чому великі організації часто не працюють ефективно, а маленькі волонтерські ініціативи виростають у дієві організації? Ці та інші питання обговорюватимуть 80 громадських та культурних діячів з усієї України в Херсоні на цій своєрідній лабораторії сталості.

ul.jpg (.88 Kb)Прес-реліз
20.03.2017

З 27 по 30 квітня 2017 року в Херсоні відбудеться форум UkraineLab. Його тема – сталий розвиток культурних та громадських організацій. Як зробити діяльність ініціатив та організацій стійкою у довготривалій перспективі? Чому великі організації часто не працюють ефективно, а маленькі волонтерські ініціативи виростають у дієві організації? Ці та інші питання обговорюватимуть 80 громадських та культурних діячів з усієї України в Херсоні на цій своєрідній лабораторії сталості.

Що таке UkraineLab?
Програма UkraineLab розпочалася в 2015 році в Києві, мандрувала в Івано-Франківськ, Краматорськ і Слов’янськ, Берлін і цього разу приїде до Херсона. Чому до Херсона? Окрім форумів UkraineLab, що відбуваються двічі на рік, це міждисциплінарна та міжсекторна мережа для агентів змін з України та інших країн. Це мозковий центр, де народжуються інновативні рішення для громадянського суспільства й культури України. За два роки діяльності програми до мережі приєдналися близько 300 професіоналів з України та інших країн Європи.

Що відбудеться під час UkraineLab в Херсоні?
Форум збере у Херсоні 80 представників неприбуткових організацій, соціально відповідального бізнесу, освіти, державних структур та сфери медіа, які працюють задля розвитку громадянського суспільства та культури в Україні. Вони обмінюватимуться досвідом та шукатимуть ідеї та інструменти для ефективної та сталої діяльності.

Реєстрація для учасників з Херсона розпочнеться 10 квітня.

Публічна програма форуму (відкрита для всіх херсонців, у тому числі тих, хто не зареєструється на участь у форумі):

27 квітня 15:00 Офіційне відкриття форуму

Привітання від координаторок форуму Ольги Дятел (ГО Інша Освіта) та Альони Каравай (MitOst e.V.).

Що таке програма UkraineLab? Що вже зроблено та які плани на майбутнє? Для чого ми робимо програму та які можливості є у членів мережі. Як буде працювати п’ятий форум UkraineLab, присвячений темі сталості та чому саме ця тема була обрана? Чому ми вирішили приїхати в Херсон та чого чекати протягом цих днів.

27 квітня 16:00 LinkLab: Простір для презентацій організацій, проектів та інструментів

LinkLab - це особливий, дуже динамічний та по-хорошому голосний елемент форуму. Він ідеальний для знайомства, пошуку партнерів та презентації ваших найкращих напрацювань. В рамках цього формату 20 організацій коротко презентують свою діяльність (деталі щодо реєстрації презентацій нижче). Під час LinkLab функціонуватиме бібліотека публікацій та простір для вільних розмов. Це той випадок, коли три години будуть наповнені досвідом 80-ти учасників форуму UkraineLab та локальних діячів.

28 квітня 21:00 Fuckup Nights

Fuckup Nights або “ніч невдач” - це глобальний рух, в рамках якого організації обговорюють та святкуються історії своїх поразок, аби навчатися на них. Перша Fuckup Night відбулась в Мехіко у вересні 2012 року. Fuckup Night в Херсоні буде проходити в рамках глобального руху та представить 4 найцікавіші історії невдач від учасників форуму UkraineLab.

29 квітня 21:00 Кінопоказ

та обговорення стрічки на тему сталого розвитку від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Про організаторів:

З українського боку програму UkraineLаb реалізує громадська організація «Інша Освіта», яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. Партнером форуму з німецького боку є спілка «МіtОst», яка вже 15 років поспіль розвиває різноманітну та відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами. Форум UkraineLab реалізується в рамках проекту «Діалог заради змін» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

facebook.com/UkraineLab

ukrainelab@mitost.org
Розділ: Новини Переглядів: 242 | Розміщено: 21 березня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Херсон
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :